WordPress hacked? Malware? a może wirus?

Jeśli masz problem z hakerem to możesz skorzystać z pomocy naszej firmy. Jeśli pojawił się na niej malware, czyli złośliwe oprogramowanie to także pomożemy w jego usunięciu. Przeglądarka internetowa pokazuje, że strona stwarza ryzyko, że może przekazywać spam albo siać wszędzie wirusy? Nie martw się, koniecznie korzystaj z naszych usług. Pomożemy zanim zaszkodzi Twojej domenie.

Przywrócimy do działania Twoją stronę

Jeśli masz problem z hakerem to możesz skorzystać z pomocy naszej firmy. Jeśli pojawił się na niej malware, czyli złośliwe oprogramowanie to także pomożemy w jego usunięciu. Przeglądarka internetowa pokazuje, że strona stwarza ryzyko, że może przekazywać spam albo siać wszędzie wirusy? Nie martw się, koniecznie korzystaj z naszych usług. Pomożemy zanim zaszkodzi Twojej domenie.

Skuteczne czyszczenie stron WWW po atakach lub infekcjach

Twoja strona została zainfekowana wirusem lub stała się celem ataku hakerskiego? Pojawiły się na niej wirusy i złośliwe programy malware? A może przed wejściem na stronę przeglądarka internetowa wyświetla informację o tym, że wchodzisz na niebezpieczną stronę? Problemów z witrynami jest bardzo wiele. O większości z nich, takich jak rozsyłanie spamu czy też wirusach, dowiesz się od firmy obsługującej hosting. Nie wolno lekceważyć takich informacji. Szybka reakcja pozwoli uratować Twój serwis internetowy.

Jak wygląda nasza praca?

Szanujemy czas naszych klientów, dlatego działamy dokładnie, ale jednocześnie bardzo szybko. Nasza usługa podzielona jest na kilka podstawowych etapów:

 1. Wyceniamy usługę na podstawie uzyskanych informacji na temat używanych motywów i wtyczek na stronie.
 2. Po akceptacji wyceny dokonujemy kompletnego zrzutu strony. Jest to niezbędne do późniejszej analizy.
 3. Dostęp do strony zostaje tymczasowo zablokowany.
 4. Oczyszczamy bazę danych, pliki oraz zmieniamy hasła i wprowadzamy skuteczne zabezpieczenia.
 5. Dokonujemy analizy wpisów na czarnych listach i w miarę możliwości wnioskujemy o usunięcie z nich strony. W niektórych przypadkach przekazujemy klientowi dane czarnych list, do których musi on wysłać wniosek osobiście.

Jaki jest koszt takiej usługi?

Trudno jest określić standardową cenę usługi czyszczenia strony internetowej. Koszty są uzależnione od nakładu naszej pracy i od tego jak bardzo strona była zaniedbana (uporządkowanie plików na serwerze, częstotliwość aktualizacji, itp.). Zwykle cena to 199 złotych netto, jednak w przypadku pojawienia się dodatkowych problemów i komplikacji, klient musi liczyć się z wyższą ceną. Przed przystąpieniem do pracy podajemy klientowi wycenę i dopiero po jej akceptacji przystępujemy do działania.

Jakie prace wykonujemy w ramach usługi?

Usunięcie samej infekcji jest o wiele trudniejsze w porównaniu z likwidacją plików podanych przez antywirusa. Wiele osób zapomina o tym i dlatego problem często powraca. Aby ochronić stronę przed nawracającymi problemami, oferujemy wykonanie następujących czynności:

Kontrola plików na stronie

Dzięki przeglądowi plików, uzyskujemy informacje na temat rodzaju ataku. Oprócz tego staramy się dowiedzieć na jakie infekcje strona jest wrażliwa. Staramy się również wykrywać wszystkie ewentualne backdoory, przez które wirusy powracają na stronę.

Przegląd bazy danych i jej skuteczne czyszczenie

Wirusa można również bez większych problemów wykryć w bazie danych. Bardzo często w wyniku ataku, problem pojawia się w panelu lub w innych elementach bazy danych.

Kontrola używanych modułów i wtyczek pod kątem bezpieczeństwa

Najpopularniejsze przyczyny infekcji i awarii stron internetowych to stosowane motywy oraz wtyczki. W związku z tym na skuteczność oczyszczania witryny wpływ ma kontrola kodu wtyczek oraz motywu, a także skuteczne zabezpieczenie tych elementów.

Skuteczna analiza plików wp-config oraz htaccess

W przypadku pojawienia się szkodliwego oprogramowania malware na serwerze, plik htaccess będzie zawierał szkodliwe przekserowania. Zawartość pliku wp-config jest dodatkowo skompromitowana razem z danymi dostępowymi do bazy danych. Dokonujemy kontroli takich ustawień i wprowadzamy wszelkie niezbędne zabezpieczenia.

Poprawki zabezpieczeń

Nasza firma nie instaluje żadnych wtyczek, których skuteczność jest wątpliwa. Wprowadzamy jednak zabezpieczenia, dzięki którym strona zostanie skutecznie ochroniona przed powrotem problemu.

Ochrona przed atakami brute-force

Ataki brute-force nie są zbyt częste, jednak jeśli strona nie będzie odpowiednio zabezpieczona to należy się liczyć z możliwością wystąpienia o wiele bardziej poważnego ataku DDoS. Wystarczy jednak wykonać kilka prostych czynności, aby skutecznie zabezpieczyć Twój serwis internetowy.

Analiza czarnych list

W przypadku pojawienia się wirusa na stronie, najprawdopodobniej programy antywirusowe oraz wyszukiwarka Google dodały ją na czarną listę stron niebezpiecznych. W związku z tym użytkownikom wchodzącym na stronę wyświetli się stosowne ostrzeżenie. Nasza firma sprawdza czy dana witryna widnieje na czarnych listach. W miarę możliwości podejmiemy działania mające na celu usunięcie strony z takich list.

Zgłoś do naprawy zainfekowany serwis

8 + 2 =

WebDesign - Tworzenie Stron

Od 20 lat tworzymy ładne strony internetowe, sklepy, blogi, portale. Zapraszamy, oto kilka ostatnich prac.

blank

advena.co.uk

Biuro rachunkowe w Londynie

blank

naturalf.pl

Gabinet medycyny naturalnej

blank

elektrasklep.pl

Sklep ogrzewanie podłogowe

Jak wygląda kwestia gwarancji?

Wiadomo, że nie możemy zagwarantować tego, że Twoja strona już nigdy więcej nie złapie infekcji (lekarze również nie mogą gwarantować pacjentom, że już nigdy w życiu nie zachorują). Istnieje wiele przyczyn infekcji, a większość z nich dopada stronę w wyniku nieprawidłowych działań i zachowań jej właściciela.

Oferujemy jednak ponowne darmowe czyszczenie strony, w przypadku powrotu infekcji po 3-4 tygodniach.

Kontakt z nami
 

Na skróty:

 • WordPress malware
 • WordPress hacked
 • Włamanie do WordPress
 • Uszkodzona strona
 • Zawirusowana strona
 • Usuwanie wirusów
 • Usuwanie malware

Lokalizacja

Częstochowa, ul. Dekabrystów 41b

736 848 037

biuro@webandseo.pl

Reklama

Sativa