Cennik wykonania strony www

Nasza firma chętnie podejmie się zaprojektowania oraz wykonania strony internetowej, sklepu lub innej usługi w sieci internet. Serwisy internetowe są zbudowane z bardzo wielu, różnych elementów. Stopień ich skomplikowania może być bardzo różny. Przygotowaliśmy dla Państwa cennik podstawowy. W przypadku niestandardowych zleceń lub bardzo rozbudowanych serwisów, prosimy o kontakt, przygotujemy indywidualną wycenę.

Tworzenie profesjonalnych stron internetowych to nasza misja

Profesjonalne, dobrze przygotowane strony internetowe

Codziennie sięgamy do bogatych zasobów internetu, aby przyczynić się do efektywnej reklamy marek naszych klientów. Projektujemy oraz dbamy na co dzień o strony internetowe. Jesteśmy agencją interaktywną, umożliwiającą naszym klientom trafną inwestycję w Internet.

Naszym celem jest profesjonalny wizerunek firmy

Nasze strony internetowe są przejrzyste, starannie zaplanowane, bogate w treści. Działamy starannie i według planu. Od 12 lat prowadzimy takie działania, a satysfakcja klientów z ich zawartości oraz wyglądu i szaty graficznej jest dla nas bardzo ważna. Klient jest najważniejszym celem naszej firmy – gdy nasi klienci są zadowoleni to nasza firma rozwija się i karmi się ich sukcesami, jednocześnie odnosząc własny sukces rynkowy i budując portfolio dobrych działań na rzecz klientów.

Najnowsze tendencje rynkowe

Obserwujemy bacznie tendencje rynkowe, doskonale znamy zagraniczne rynku. Proponujemy rozwiązania nieznane w Polsce, wyprzedzamy zawsze konkurencję. Działamy twórczo, innowacyjnie, oryginalnie, co przynosi korzyści klientom oraz ich markom. Nie odtwarzamy cudzych rozwiązań, lecz jesteśmy twórczy. Innowacyjność jest jednym z elementów działania naszej firmy.

blank

Projektujemy w sposób twórczy, innowacyjny, oryginalny

Udowadniamy, że istnieje inne, nieznane wszystkim oblicze internetu. Pokazujemy firmom jak działać efektywnie, ale niebanalnie i nieszablonowo, jak wyprzedzać konkurencję, a nie tkwić w stagnacji. Czas internetu kieruje się pewnymi regułami, a należą do nich ruch, aktywność, podbój rynku oraz nieustanne innowacje. Nie można stać w miejscu, ponieważ konkurencja wyprzedzi nas i przejmie nasz kawałek tortu, czyli odbierze nam rynek. Z nami taki rozwój jest gwarantowany.

Siła oddziaływania internetu ma znaczenie dla wszystkich rynkowych graczy – dla małych firm oraz dla wielkich koncernów i korporacji działających na całym świecie. Brak obecności w internecie oznacza to, że firmy same ograniczają własne działania i nie osiągają takich sukcesów, jakie są dostępne dla marek aktywnych oraz obecnych w internetowej sieci. Każda kampania reklamowa musi być zaplanowana, przygotowana i mieć swoich adresatów. Jedna strona www dla danej firmy to za mało, dzisiaj każdy produkt i każda usługa mogą mieć własną stronę internetową. Od stworzenia profesjonalnej strony internetowej zaczyna się promocja firmy online. Później jednak czas na kolejne kroki oraz działania.

Stworzenie strony internetowej to bardzo łatwe działanie. Bardziej skomplikowane jest stworzenie strony interesującej, sprawiającej, że klient do niej wielokrotnie wróci. Mają z tym kłopot nawet znakomici eksperci w dziedzinie marketingu i świetni handlowcy. Jednak nasza firma doskonale radzi sobie z takim zagadnieniem. Myślimy i działamy twórczo, a nie schematycznie. Nie tworzymy stron według szablonu, lecz nasza projekty „szyjemy na miarę”, pod potrzeby danej firmy, dbamy o wysoką atrakcyjność oferty. Mamy wieloletnie doświadczenie w kreowaniu stron internetowych.

Internet nie ma przed nami tajemnic, nie zamykamy się na nowinki i nowe narzędzia, monitorujemy zmiany i rozwiązania, które są obecne na rynku od niedawna. Szkolimy się i organizujemy szkolenia dla klientów – czerpiemy inspirację ze świeżych pomysłów. Dbamy o to, by nasza firma rozwijała się i funkcjonowała coraz lepiej – korzyści z takiego podejścia czerpią zawsze osoby zamawiające projekty u nas. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, dbając o naszych klientów. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie cyberprzestrzeni, ale mamy w sobie pokorę, uczymy się nieustannie nowych rozwiązań i nowego podejścia do kampanii reklamowych prowadzonych w wirtualnym świecie.

WebDesign - Tworzenie Stron

Od 20 lat tworzymy ładne strony internetowe, sklepy, blogi, portale. Zapraszamy, oto kilka ostatnich prac.

blank

advena.co.uk

Biuro rachunkowe w Londynie

blank

naturalf.pl

Gabinet medycyny naturalnej

blank

elektrasklep.pl

Sklep ogrzewanie podłogowe

W Częstochowie mamy biuro naszej firmy, ale działamy na terenie całej Polski oraz Europy. Jesteśmy znani, a kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych usług. Słyniemy z pracowitości, otwartości na nowe rozwiązania, osiąganie trudnych celów, odporność na porażki, które czasami występują – każdy czasami je ponosi. My porażki przekuwamy w sukces, z czego jesteśmy bardzo dumni. Wyzwania oraz osiąganie celów to nasza codzienność. Znamy strategie działania w sieci, realizujemy każdą, jaka tylko się pojawi.

Nasze strony wyglądają doskonale na monitorach komputerów, tabletów, komórek. Są profesjonalne, frapujące, przekonują klientów naszych kontrahentów. Czy można oczekiwać więcej? Można, a nawet trzeba, my rozwijamy się nieustannie i codziennie modyfikujemy nasze aktywności.  Od pierwszego kontaktu ze stroną klient buduje własną świadomość danej marki. Działamy wspólnie, tworzymy zgrany zespół, a nasza praca jest naszym hobby i największą pasją.

Mamy wielkie pokłady energii, które angażujemy w nasze zawodowe działania. Czynimy wszystko, aby nasi klienci bli bardzo zadowoleni z naszej pracy, uwzględniamy wskazówki i życzenia kontrahentów w realizowanych kampaniach promocyjnych. Dbamy, aby siła oddziaływania naszych stron internetowych była coraz większa. Pomagamy małym i dużym firmom, wspieramy instytucje, organizacje oraz osoby prywatne.

blank

Niestandardowe projekty witryn zaprojektowane z myślą o najwyższej wydajności

Zaprojektujemy wielostronicową witrynę firmową, która zaspokoi potrzeby konsumentów i odegra ważną rolę w budowaniu profesjonalnego wizerunku. Na stronie znajdą się między innymi strony O nas, Produkty, Galerie oraz Kontakt. Idealna dla małych i dużych korporacji, jak i freelancerów i profesjonalistów, którzy chcą upublicznić swoją pracę.

Kontakt z nami

Oprogramowanie i instrumenty wykorzystywane w codziennej pracy są zazwyczaj naszymi pomysłami. Nasi kontrahenci otrzymują frapujący design stron, wiele narzędzi do zarządzania treścią, mnóstwo sposobów i metod do rozbudowy każdej witryny oraz błyskawiczne aktualizacje. Są to narzędzia wspólne dla sklepów, instytucji, firm i korporacji.

Tworzymy strony internetowe oraz zapewniamy ich promocję, czyli pozycjonowanie zgodnie z regułami sztuki, z wykorzystaniem algorytmów wyszukiwarek oraz rynkowymi trendami. Profesjonalne pozycjonowanie przekłada się na sukces stron internetowych oraz firm. Nasze witryny internetowe są funkcjonalne, łatwe do czytania i poznawania, często stosujemy rozwiązania intuicyjne, dzięki czemu klienci mogą bez problemu zgłębiać zawartość takich stron.

Dlaczego warto wybrać nasze, a nie inne, strony internetowe?

Odpowiedź jest prosta – działamy kompleksowo w dziedzinie tworzenia stron internetowych. Nasza wiedza jest szeroka, doświadczenie też jest coraz większe. Stworzyliśmy tysiące witryn internetowych wyświetlanych przez internetowe wyszukiwarki na pierwszych pozycjach, co jest naszym wielkim sukcesem. Były to bardzo różnorodne strony z systemem CMS, serwisy informacyjne, portale oraz wszelkie sklepy internetowe. W ofercie naszej firmy są także responsywne layouty, projekty graficzne oraz szablony szablony. Monitorujemy promocję naszych klientów w internecie, zapewniamy bardzo skuteczne pozycjonowanie, dbamy o social media. Osoby szukające efektywnej promocji w internecie mogą zgłosić się do nas i otrzymają natychmiast najlepsze rozwiązania.

Gwarantujemy doskonały dobór oferty i najwyższą klasę usług w celu promowania każdej firmy, organizacji, instytucji. Sprawiamy, że strony internetowe zyskują ogromną popularność.

Wyprzedź konkurencję z nami, sukces Twojej promocji jest w naszych rękach. Warto zlecić nam kompleksową kampanię reklamową i spokojnie rozwijać własną firmę. Nasze rozwiązania są nowoczesne, dostosowane do potrzeb XXI wieku.

Odpowiedzi na Wasze pytania

Czy moja strona internetowa powinna mieć inny kształt?

Stronę internetową należy zmienić, gdy jest przestarzała, utraciła atrakcyjność i nie generuje odpowiedniego ruchu. Jeśli profil działania firmy zmienił się to stronę też trzeba zmienić…

Czy pomożecie Państwo w przygotowaniu koncepcji mojej strony www?

Pomożemy, ale liczymy na współpracę. Ty wiesz dokładnie jaka jest Twoja firma i znasz klientów. Na nas możesz liczyć, ale współpraca na etapie tworzenia koncepcji będzie bardzo pomocna…

Co to takiego responsywne strony internetowe?

Responsywne strony internetowe (RWD) posiadają zdolność dopasowania się do ekranu urządzenia na którym są zawsze prezentowane…

Czy tworzycie strony na rynki poza Polską?

Tak, mamy takie działania w portfolio. Nasze strony są różnorodne – wizerunkowe, sklepy internetowe. Coraz więcej polskich firm chce mieś swoją stronę www …

Czy znacie zasady tworzenia stron internetowych dla rynków zagranicznych?

Mamy taką wiedzę – wiemy jaki standardy są stosowane w innych krajach, działamy zgodnie z normami i przepisami polskiego prawa. Informujemy, że akceptacja …

Ile różnych wersji językowych jednej witryny internetowej mogą Państwo wykonać?

Nie ma ograniczeń, wykonamy to, co zleci nam kontrahent. Nie mamy z tym problemu, a cena takiej usługi jest umiarkowana.

Lokalizacja

Częstochowa, ul. Dekabrystów 41b

736 848 037

biuro@webandseo.pl

Reklama

Sativa